ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خانگی توسط تاتنهام با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شدند، پس از بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: بازی خوبی بود. ما در این بازی مرتکب چند اشتباه شدیم و بخشی از آن هم به این برمی‌‌گردد که از سوی تاتنهام تحت‌فشار بودیم.
وی در ادامه اظهار داشت: جان‌لوئیجی واکنش‌ فوق‌العاده‌ای از خود نشان داد. ما این فرصت را داشتیم که نتیجه را حتی ۳ بر صفر کنیم و یک پنالتی را هم به هدر دادیم. می‌دانستیم که بازی دشواری در پیش داریم، به هر حال بازی برگشتی هم هست و باید سعی کنیم در آن بازی به پیروزی برسیم.
سرمربی ایتالیایی بیانکونری تصریح کرد: طبیعی بود که در جریان این بازی مشکلاتی هم برای ما به وجود بیاید. پس از اینکه ۲ بر صفر در نتیجه پیش افتادیم، بیش از حد به لاک دفاعی فرو رفتیم و دست از بازی خود کشیدیم، اما بخشی از آن هم مربوط به عملکرد تاتنهام بازی می‌گردد. فراموش نکنید که ما تازه در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستیم.
آلگری افزود: جای تأسف دارد که نتوانستیم پیروز بازی باشیم، اما تمامی ویژگی‌های لازم برای رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان را داریم. تاتنهام تیم خیلی فیزیکی و تکنیکی‌ای است. به غیر از آن واکنش بوفون، تاتنهامی‌ها موقعیت جدی دیگر روی دروازه ما خلق نکردند. ما با لو دادن توپ در خط دفاعی، گل خوردیم.
سرمربی بانوی پیر که در این بازی دیبالا، کوادرادو، متویدی، بارزالی، لیخت‌اشتاینر و هوودس را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، در پایان خاطرنشان کرد: دیبالا و متویدی باید به بازی برگشت با تاتنهام برسند، اما با این حال در حال حاضر تنها روی بازی با تورینو تمرکز خواهیم کرد.
 

کلمات کلیدی: ,

امکان درج دیدگاه وجود ندارد