این حر‌اجی ا‌ز آن‌ من ‌است‌!

رپرتاژ آگهی/اولین بار وقتی قصد خرید یک گوشی موبایل را داشتم، دوستم پیشنهاد کرد آن را از رد کالا بخرم او گفت با یک تیر دو نشان بزن!
ضمن خرید از یک سایت فروش آنلاین، همزمان می توانی در حراجی کالای مورد نظر خود نیز شرکت کنی. او با تاکید بسیاری گفت شرکت در این حراجی در هر صورت یک خرید برد – برد برای توست!
زیرا؛ اولا ممکن است در حراجی آن نوع کالا برنده شوی و درصد بسیار بالایی تخفیف نصیبت شود علاوه بر آنکه از ارسال رایگان محصول نیز برخوردار می شوی.
دوم اینکه اگر برنده حراجی نشدی یک ریال هم از دست نمی دهی که هیچ، بلکه مبلغی که پرداخته ای با ۲۵ درصد افزایش تبدیل به بن تخفیف می شود.
سوم اینکه از ترافیک خیابان ها و شلوغی مغازه ها و نامطمئن بودن قیمتها در امان می مانی
چهارم اینکه لذت و هیجان شرکت در یک حراجی مطمئن و دو سر برد را تجربه می کنی.
من در حراجی محصول مورد نیاز خود در ردکالا ثبت نام کردم و پس از برگزاری حراجی ۴۰ درصد تخفیف در گوشی موبایل به دست آوردم و پس از آن همیشه رد کالا را به دوستان و آشنایان برای خرید توصیه می کنم.
زیرا رد کالا تحولی نوین در حراجی ایجاد کرده است و آن، حراجی آنلاین است. بدون اینکه به یک سفر درون شهری بروید و یا نقل مکان کنید، از پشت میز کارتان در یک حراجی‌ شگفت انگیز شرکت کنید. فقط کافی است، رأس ساعت به گوش باشید. تا ظرف چند دقیقه بازیگر یک حراجی معتبر باشید.

رد کالا تلفیقی از فروشگاه آنلاین و حراجی است. تمام اجناس آکبند و نو بوده و دارای گارانتی اصلی هستند. برای شرکت و خرید از این سایت خیالتان راحت باشد، زیرا رد کالا دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

رد کالا آپشن های بسیاری دیگری نیز دارد مانند:
شرکت در حراجی ها با اعتبار جایزه
جایزه ماهانه به کاربران فعال سایت
فرصت بازاریابی و کسب درآمد از سایت برای اعضا
شرح کامل هر کالا جهت استعلام گرفتن قیمت آن از هر جای دیگر
برای ثبت نام و راهنمایی های بیشتر اینجا کلیک کنید.منبع: رپرتاژ آگهی

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد