نشریه «مساجرو» ایتالیا در گزارشی با عنوان «لاتزیو برای حمله نام جهانبخش را چک می‌کند»، به معرفی و تحسین علیرضا جهانبخش، بال ایرانی تیم فوتبال آزد آلکمار هلند که مورد توجه سران باشگاه لاتزیو قرار گرفته، پرداخته است.
در گزارش مساجرو می‌خوانید: «تلفظ نام او سخت است (اشاره به فقدان حرف خ در زبان ایتالیایی) اما بازی‌هایش ارزشمند. در فهرست بازیکنان مورد نظر لاتزیو علاوه بر سردار آزمون، ممکن است نام علیرضا جهانبخش هم قرار بگیرد، بازیکنی هجومی که متولد سال ۱۹۹۳ است و در تیم آزد آلکمار، تیم سابق استفان دفری، بازی‌های خوبی ارائه می‌کند.
او یکی دیگر از ستاره‌های فوتبال ایران است که در جام جهانی روسیه می‌تواند خوش بدرخشد و ماه ژوئن فرصتی استثنایی برای خرید اوست. نه تنها در داخل ایران، بلکه در هلند شایعاتی منتشر شده مبنی بر تعدادی از مدیران برنامه‌های چند فوتبالیست‌، بازیکنان خود را به مسئولان تیم منطقه فورملو (لاتزیو) پیشنهاد کرده‌اند. جهانبخش هم بازیکن بسیار جذابی است که با گل‌ها و پاس گل‌هایش در دو سال اخیر حضور خود در هلند، خوش درخشیده است. او بالی با توانایی‌های فیزیکی و فنی فوق‌العاده است که مورد توجه چند باشگاه از جمله ناپولی هم قرار گرفته است.

در ادامه گزارش مساجرو آمده است: جهانبخش و آزمون سوای تمام ویژگی‌های دیگری که دارند، دوستانی خوب برای یکدیگر هستند اما واقعیتی که در مورد جهانبخش وجود دارد این است که لاتزیو با وجود همه کارهایی او در مقایسه با مهاجم روبین کازان انجام می‌دهد، هنوز برای جذب او گام‌های مهمی برنداشته و بیشتر روی خرید لوئیز آلبرتو تمرکز دارد.
انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,

امکان درج دیدگاه وجود ندارد