جام حذفی انگلیس/ چلسی ۹ نفره ماراتن پنالتی‌ها را برد

تسنیم/ تیم لندنی به سختی جواز حضور در دور چهارم جام حذفی انگلیس را به دست آورد.
در آخرین بازی تکراری دور سوم جام حذفی انگلیس، تیم چلسی در ضربات پنالتی از سد نوریچ گذشت و به دور چهارم راه یافت.
این تیم در میزبانی از رقیب دسته پایین‌تر خودش با گل دقیقه باشتوایی در دقیقه ۵۵ تا آستانه پیروزی پیش رفت اما لوئیس در دقیقه ۹۰- بازی را به وقت اضافه کشاند. ۲ وقت ۱۵ دقیقه‌ای هم با تساوی یک بریک خاتمه یافت. در ۳ دقیقه پایانی، پدرو در دقیقه ۱۱۷ و موراتا در دقیقه ۱۲۰ اخراج شدند تا چلسی ۹ نفره به استقبال ضربات پنالتی برود. در نهایت تیم آبی‌پوش با درخشش کابایرو، دروازه‌بان متخصص در مهار پنالتی‌ها در ضربات پنالتی به برتری ۵ بر ۳ رسید تا پس از ۲۱۰ دقیقه بازی مقابل نوریچ سرانجام صعود کند.
ویلیان، لوئیس، آزپلیکوئتا،کانته و ازار هر ۵ پنالتی چلسی را به تور چسباندند. مدیسون، رانچیچ و مورفی هم ضرباتشان را وارد دروازه چلسی کردند اما شوت اولیویرا توسط کابایرو، سنگربان میزبان مهار شد و چلسی با برتری ۵ بر ۳ به سختی به دور چهارم و جدال با نیوکاسل رسید.
در دیگر دیدارهای این مرحله، تیم سوانزی در زمین خودش ۲ بریک ولوورهمپتون را برد و صعود کرد.آیو در دقیقه ۱۱ و بونی در دقیقه ۶۹ برای سوانزی و ژوتا در دقیقه ۶۶ برای ولوز گل زدند.
تیم ویگان هم میهمان لیگ برتری‌اش، بورنموث را با ۳ گل بدرقه کرد و جشن صعود گرفت.مورسی در دقیقه ۹، برن در دقیقه ۷۴ و الدر در دقیقه ۷۶ برای ویگان گل زدند تا این تیم به برتری ۳ بر صفر دست یابد.منبع: تسنیم

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد