جنجالی‌ها رفتند، برانکو تغییر سیستم داد

خبر ورزشی/ پرسپولیس فصل گذشته لیگ قهرمانان در اولین گام، میزبان الهلال عربستان در گروه دوم این رقابت ها بود و در عمان برابر این تیم به میدان رفت.
همان دیداری ابتدا پرسپولیس با شوت نرم و فنی محسن مسلمان به گلزنی پرداخت اما در آخرین دقایق روی یک ضربه کرنر گل خورد و در نهایت کار با تساوی یک – یک به اتمام رسید.
در آن بازی سرخپوشان با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، سروش رفیعی، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، صادق محرمی، وحید امیری، رامین رضاییان و محسن مسلمان راهی زمین شدند که علی علیپور، محسن ربیع خواه و سامان نریمان جهان سه تعویضی تیم برانکو بودند.
حالا از جمع ۱۴ بازیکن در دیدار اول سرخپوشان، ۴ نفر به نام های سامان نریمان جهان، سروش رفیعی، رامین رضاییان و مهدی طارمی در لیست لیگ قهرمانان آسیا برای شروع این رقابت ها در سال ۲۰۱۸ حضور ندارند و البته علیپور و ربیع خواه هم فیکس هستند.
نکته جالب اینکه پرسپولیس هم دیگر ۲-۴-۴ لوزی بازی نمی کند و نسبت به فصل قبل با تغییرات عمده به لحاظ تاکتیکی و سیستم بازی به دیدار حریفانش می رود. در واقع، سرخپوشان برای این فصل از سیستم ۲-۲-۲-۴ استفاده خواهند کرد و دو هافبک دفاعی به همراه دو وینگر را در میانه میدان خواهند داشت.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»منبع: خبر ورزشی

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد