کد خبر: ۱۴۵۲۷۲۸/۸

زمان: ۱۷:۵۲  
۱۳۹۶/۰۵/۱۷

بازدید: ۹۶۵

در سال ۱۳۹۰،باشگاه پرسپولیس صورتی تازه برای انتخاب سرمربی انتخاب کرد، گزینش هیئت ۳ نفره برای حضور سرمربی ونظارت برکار سرمربی توسط این گروه ۳ نفره.

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس با انتخابی منطقی، دکتر ذوالفقارنسب، دکتر زادمهر ومحمد پنجعلی را برای حضور در کمیته فنی خود برگزید،امروز ذوالفقارنسب، بار دیگر به عنوان عضو تازه هیئت مدیره در این مجموعه معرفی شده است .این ۳ نفر ماموریت داشتند تا از بین حمیددرخشان، حمید استیلی وعلی دایی، یک نفر را به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب کنند .

در این بین دکتر زادمهر ودکتر ذوالفقارنسب، حمید استیلی را انتخاب کرده ومحمد پنجعلی ، علی دایی را انتخاب کرد .باشگاه به ۳نفر وقت داد تا برنامه خود را اعلام کنند ونماینده دایی در ساعت ۴ صبح برنامه دایی را ارائه داد .بعد از کنش و واکنش های متعدد ودر حالی که علی دایی قبل از تشکیل این کمیته فنی، سالی پر حاشیه وتوام با اختلاف با مدیران پرسپولیس داشت ، استیلی سرمربی شد .استیلی بدشانس بود که مردم از دقیقه ۳۰ بازی برابر ملوان با جهت گیری مشکوک شروع به اعتراض علیه او وتشویق دایی کردند .

مدیران باشگاه، این بار برای کم کردن بار حواشی، مایلی کهن را مدیر فنی کردند، ذوالفقارنسب انتخاب مایلی کهن را به درستی توهین به خود تشخیص داد وضمن کناره گیری از پرسپولیس، اعلام کرد در این مجموعه دیگر پشت سر خود را هم نگاه نخواهد کرد .

نکته جالب این که مدت زمان حضور مایلی کهن هم طولانی نبود ووقتی در اولین تمرین، مایلی کهن لباس ورزشی پوشیده ووارد زمین شد، استیلی اعلام کرد حاج آقا شما با لباس ورزشی وارد زمین نشوید  ومایلی کهن، ناراحت از این اتفاق ، زمین را ترک کرد واز مدیریت فنی پرسپولیس هم استعفا کرد .

امکان درج دیدگاه وجود ندارد