رونمایی رسمی بارسلونا از ستاره جدیدش

ورزش ۳/ یری مینا که انتقال ۱۱٫۸ میلیون یورویی اش از سوی باشگاه بارسلونا رسما اعلام شده بود امروز به هواداران معرفی شد.
مینا اولین بازیکن کلمبیایی تاریخ است که برای بارسلونا به میدان خواهد رفت. او که برای پالمیراس بازی می کرد، با قراردادی تا ۲۰۲۳ از این پس بازیکن بارسا خواهد بود و قرار است جای ماسکرانو را پر کند.
در مراسم معارفه او جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا گفت:« مینا بازیکنی است که مدت ها او را تحت نظر داشتیم. جذب او را برای تابستان در دستور کار قرار داده بودیم ولی این انتقال زودتر از موعد انجام شد. یری استعداد و توانایی های بالایی دارد و امیدواریم خیلی زود با تیم وفق پیدا کرده و بتواند یاری گر ما باشد. او اولین بازیکن کلمبیایی بارسلونا است و این غرورانگیز است. حالا امیدواریم کلمبیا آبی اناری شود.»
مدافع کلمبیایی جدید بارسا نیز پس از امضای فرمالیته قرارداد خود ابتدا با زبان کاتالانی شروع به صحبت کرد:« روز همگی به خیر. از اینکه حالا بازیکن بارسلونا هستم بسیار خوشحالم.»
او سپس به اسپانیایی ادامه داد:« متشکرم از خدا و همه کسانی که این انتقال را ممکن کردند. می خواهم از هم تیمی های جدیدم چیزهای زیادی یاد بگیرم و جام های متعددی را ببرم. ما تیم بزرگی داریم و باید بگویم که همیشه رویای چنین روزی را در سر داشتم. وقتی پیشنهاد بارسا رسید، دیگر به هیچ چیز دیگری فکر نکردم و حالا خوشحالم که رویایم به حقیقت تبدیل شده است.»

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: ورزش ۳

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد