قیمت و سابقه بازی مهاجم کامرونی استقلال

باشگاه خبرنگاران/ «کریستین بکامنگا» مهاجم کامرونی مورد نظر آبی ها تهرانی با میانگین دریافت دستمزد ۸۰۰ هزار یورویی در دوران فوتبالش؛ گلزنی با تجربه محسوب می شود.کریستین بکامنگا متولد ۹ مه ۱۹۸۶ و اهل کامرون است که این روز ها در رادار استقلالی ها قرار گرفته است.
این بازیکن در خط حمله بازی می کند و ۳۱ ساله است.او قدی به ارتفاع ۱٫۸۸ متر دارد و آخرین بازی های رسمی خود را در تیم “لیائونینگ” انجام داده است.
شماره ۴۰ مورد نظر شفر یک فوتبالیست بین المللی کامرون است که اخیرا به عنوان یک مهاجم مرکزی برای “لیائونینگ ووین” بازی کرده است.
او مهاجم مشهوری است و مهارت های سریع این بازیکن یک مزیت به شمار می رود.دستمزد این بازیکن چیزی حدود ۴۵۰ هزار یورو است.این مهاجم کامرونی سابقه بازی در ۱۰ دوره لیگ فرانسه را دارد و در تیم های لنز،نانت و …بازی کرده است.این بازیکن قبل از بازی در لیگ چین یک فصل را نیز در ترکیه سپری کرده است.
بالاترین رقم قرارداد کابانگا در طول دوران بازیش رقمی معادل ۱ میلیون و ۲۶۰ هزار یورو بوده است و پائین ترین آن ۳۶۰ هزار یورو به ثبت رسیده است.
میانگین قیمت این بازیکن در طول دروان بازی حدود ۸۰۰ هزار یورو بوده است و با توجه به آخرین قیمت وی که ۴۶۰ هزار یورو در ترانسفر مارکت است به نطر می رسد استقلال با رقمی کمتر از ۳۰۰ هزار یورو با او قرارداد ببندد.
پُست او مهاجم است و به عنوان سانتر فورواد در بازی های گذشته ایفای نقش کرده و بدیهی است در استقلال نیز از او در همین منطقه از زمین استفاده شود.
وینفرد شفر به دلیل شناختی که از فوتبال کامرون دارد این مهاجم را برای روز های آینده لیگ مفید دانسته و خواهان عقد قرارداد با اوست.
بکامنگا ۴ بازی ملی در کارنامه خود دارد و ۲ گل را برای تیم کامرون به ثمر رسانده است. و از بازیکنان راست پا محسوب می شود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: باشگاه خبرنگاران

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد