طبق گزارشی که نشریه مارکا منتشر کرد کهکشانی‌ها پیش از خرید گرث بیل در سال ۲۰۱۳ از تاتنهام قصد پرداخت هزینه فسخ قرارداد لیونل مسی به بارسلونا را داشتند تا او را به سانتیاگوبرنابئو متقل کنند اتفاقی که طبق گفته وکیل مسی به پدر لیونل رکورد نقل و انتقالات جهان را خواهد شکست.

در گزارشی که نشریه اشپیگل آلمان به عنوان یکی از اعضای گروم موسوم به «شبکه همکاری تحقیقات اروپا (EIC)» منتشر کرده، آمده که باشگاه رئال مادرید قصد داشته برای خرید مسی ۲۵۰ میلیون یورو به بارسلونا بپردازد و برای خود او نیز تا پایان قراردادی ۸ ساله‌‌ تا ماه ژوئن ۲۰۲۱، سالانه ۲۳ میلیون یورو حقوق ثابت در نظر گرفته بود.

این خبر که البته باشگاه رئال مادرید با انتشار یک بیانیه آن را رد کرده، شامل جزئیات بیشتری می‌شود از جمله برنامه عجیب کهکشانی‌ها برای گرفتن امضای مسی در جلسه‌ای که قرار بود در داخل یک جت شخصی و در حضور بازیکن آرژانتینی، وکیل او اینیگو خوارس، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید و میگل پاردسا، مدیرورزشی و وکیل وقت باشگاه رئال مادرید برگزار شود.

اشپیگل همچنین مدعی شده است که خوارس به خورخه مسی گفته که باشگاه رئال مادرید قول می‌دهد برای رفع اتهامات وارده به مسی در خصوص فرار از پرداخت مالیات درآمدهایش روی ماریانو راخوی، نخست‌وزیر اسپانیا فشار بیاورد.

کلمات کلیدی: ,

امکان درج دیدگاه وجود ندارد