سرمربی آتزوری، همچنان به دفاع از عملکردش در تیم ملی می پردازد!

طرفداری- اخبار ضد و نقیضی از آخرین وضعیت ونتورا در تیم ملی ایتالیا به گوش می رسد. اخیرا اکثر منابع ایتالیایی تایید کردند که این مربی به زودی به صورت توافقی با دریافت مبلغی، استعفا می دهد. با این حال همه چیز در جلسه امروز صبح مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا مشخص می شود. ونتورا نیز فعلا به محل زندگی اش در باری رفته است. او در جدیدترین مصاحبه، از عملکرد دو ساله اش در آتزوری دفاع کرده است.

ونتورا در مصاحبه ای با برنامه تلویزیونی  Le Iene، گفت:

فعلا نمی توانم صحبت کنم اما در آینده همه وقت و انرژی من در اختیار شماست تا در مورد این قضیه صحبت کنیم. دیدن یک جام جهانی بدون ایتالیا، وحشتناک است اما این اتفاقی است که افتاده و دیگر کاری از من در مورد آن بر نمی آید. قبلا به دلیل نتیجه از مردم ایتالیا عذرخواهی کردم. در تیم ملی ایتالیا، بعضی از بهترین نتایج ۴۰ سال فعالیتم را به دست آوردم؛ در طول دو سال فقط دو بازی را واگذار کردیم.

در پایان این مصاحبه ونتورا بازهم تایید کرد که به زودی استعفایش را تقدیم فدراسیون می کند؛ البته ممکن است جدایی او در نهایت شکل “اخراج”  به خود بگیرد چون هنوز به طور رسمی او استعفا نداده است. احتمالا در ۲۴ ساعت آینده، تکلیف این مربی مشخص خواهد شد.

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد