کد خبر: ۱۴۹۷۲۷۷/۳۱ زمان: ۰۹:۳۲   ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ بازدید: ۱,۴۴۶

رئال مادرید و ویارئال، امروز در ورزشگاه برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش “ورزش سه”، سپیدپوشان یکی از ضعیف ترین دوره های خود را سپری کرده و شرایط بسیار بدی دارند. شاگردان زیدان در لالیگا و در ۶ تقابل اخیرشان، ۳ تساوی، ۲ پیروزی و ۱ شکست به دست آورده اند. همچنین در مجموع تمام رقابت ها، در ۵ بازی اخیرشان تنها ۱ پیروزی حاصل شده است که نشان از افت محسوس رئال در این هفته ها است. سپیدپوشان با ۳۲ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته اند و از سوی سویا و ویارئال که امروز با آنها روبرو خواهند شد، جایگاهشان مورد تهدید است. زیدان کار سختی در تحول این تیم و بهبود شرایط دارد و باید دید در هفته ها و ماه‌های آینده موفق خواهد بود یا نه.

 

 

 

 

در آن سو، ویارئال با ۲۸ امتیاز در رده ششم قرار گرفته است. آنها در ۶ بازی اخیرشان، ۳ شکست، ۲ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده اند و باید دید که در این بازی چه شرایطی خواهند داشت و اوضاع برایشان چگونه رقم خواهد خورد.

 

در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۳ پیروزی برای رئال، ۲ تساوی و ۱ پیروزی برای ویارئال حاصل شده است و زیردریایی همواره سد محکمی مقابل رئال بوده است. آندرس فرناندس، روبن سمدو و سوریانو به علت مصدومیت و ویکتور رویز به علت محرومیت قادر به همراهی تیمشان در این دیدار نیستند و حضور سانسونه و روبرتو سوریانو هنوز مشخص نیست. در آن سو نیز لوکا زیدان، سرخیو راموس و کریم بنزما نمی‌توانند رئال را همراهی کنند.

 

ترکیب احتمالی:

 

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد