کریمی: سید حسین، دروازه‌بان‌ آینده تیم ملی ایران است

ایلنا/ بازیکن اسبق استقلال تهران درباره آخرین وضعیت خود در تیم جدیدش صحبت کرد.
یعقوب کریمی درباره آخرین وضعیت خود در استقلال خوزستان اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم. تازه به اینجا آمده ام و امیدوارم بتوانم در بازی پیش رو در صورت صلاحدید کادر فنی به میدان بروم و بازی خوبی را هم به نمایش بگذارم و برای استقلال خوزستان مثمر ثمر باشم.
وی درباره گرفتن طلبش از استقلال گفت: پولم را هنوز ندادند و هیچ خبری نشده است. امیدوارم که این اتفاق هر چه سریع تر رخ دهد.
بازیکن اسبق استقلال تهران درباره رکورد زدن سید حسین حسینی و درخشش این روزهای این دروازه بان تصریح کرد: خدا را شکر می کنم و برایش خوشحالم. امیدوارم به حقش برسد. او می تواند دروازه بان‌اینده تیم ملی باشد.
وی درباره برخورد نه چندان جالب هواداران استقلال با علی قربانی گفت: متاسفانه شاهد اتفاقات خوبی نبودیم. هواداران استقلال همیشه زبانزد بوده اند و باید فرصت بیشتری به علی قربانی بدهند تا به روزهای خوبش برگدد. او بازیکن با استعدادی است و گل های حساسی هم برای استقلال به ثمر رسانده است.
کریمی در پایان اذعان داشت: در استقلال خوزستان به دنبال این هستم تا دوباره شرایط خوب گذشته را تکرار کنم. انگیزه فراوانی دارم. تیم هم بعد از برد مقابل پدیده از لحاظ روحی در شرایط ایده آلی است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: ایلنا

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد