گازایف: جوسازی رسانه‌های انگلیسی علیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ از روی حسادت است

تسنیم/ معاون کمیته فرهنگ، ورزش و گردشگری روسیه جوسازی رسانه‌های انگلیسی نسبت به این کشور پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را از سر حسادت دانست.
والری گازایف گفت: جوسازی‌ها و تحریکات رسانه‌های غربی به ویژه انگلیس علیه روسیه در فاصله چند ماه تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال فقط به خاطر حسادت آنها است. این اتفاق ادامه خواهد داشت و انگلیسی‌ها حالا که می‌بینند روسیه میزبان جام جهانی فوتبال است، حسادت می‌ورزند.
وی افزود: نشان دادن فیلم، بی‌اعتبار کردن هواداران فوتبال روسیه و چاپ انواع مقالات در روزنامه‌ها بخشی از کارهای تحریک‌آمیز انگلیسی‌ها است. انگلیس به اندازه کافی نسبت به روسیه حسادت دارد و آنها در مقیاس کاملی شروع به انتشار اخبار منفی درباره میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال کرده‌اند.
خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاکی از آن است که هیچ تیمی در طول این رقابت‌ها کمپ تمرینی خود را در ناحیه روستوف برپا نخواهد کرد.
ایگور گوشگوف، معاون فرماندار شهر روستوف در این رابطه گفت: پشتیباتی و تدارکاتی که ما برای کمپ‌های تمرینی مهیا کرده بودیم به اندازه کافی نبود و مورد توجه تیم‌های شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ قرار نگرفت. پیش از آغاز مراسم قرعه‌کشی جام جهانی آرژانتین علاقه‌مند بود تا در شهر روستوف کمپ خود را برپا کند و پس از آن عربستان سعودی مایل به انجام این کار بود. به هر حال تا ۳۱ ماه ژانویه تمام تیم‌ها محل برپایی کمپ‌های خود را مشخص خواهند کرد.
جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: تسنیم

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد