پپ گواردیولا در پی برتری ۴ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش در خانه بازل سوئیس در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: ما روی بازی برگشت با بازل هم تمرکز خواهیم کرد، اما با توجه به بازی‌های مهمی که مقابل تیم‌های آرسنال و چلسی خواهیم داشت، خیلی مهم است که تمرکزمان را روی آن بازی‌ها بگذاریم چون می‌توانیم خودمان را یک گام دیگر به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به تجربه‌ای که در لیگ قهرمانان اروپا دارم، زمانی که در مرحله یک‌هشتم نهایی هستید تا بازی برگشت نمی‌توانید قضاوتی در نتیجه نهایی تقابل دو تیم داشته باشید، اما به هر حال ما در این دیدار بازی خوبی ارائه دادیم. به نظرم ما بازی در سطح بازی‌ها دوره قبل را ارائه دادیم. اگر موفق شویم به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم، عملکردی بهتر از فصل قبل خواهیم داشت و این گام نخست ما است، سپس باید ببینیم که در صورت صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی در آن مقطع چه شرایطی خواهیم داشت.
سرمربی اسپانیایی من‌سیتی همچنین در تمجید از حریف هم اظهار داشت: بازل نشان داد که می‌تواند در این سطح بازی کند. آنها در مرحله گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان موفق شدند زسکا و منچستریونایتد را شکست دهند. آنها در این بازی اما در ریتم متفاوتی بودند.
 

کلمات کلیدی: ,

امکان درج دیدگاه وجود ندارد