4 دیدار امروز و تاثیر در رتبه استقلال

ورزش ۳/ آبی پوشان پایتخت امیدوارند ۴ بازی امروز با نتیجه دلخواهشان به پایان برسد.
هفته گذشته ذوب آهن از غفلت استقلال به خوبی استفاده کرد و موفق شد جای این تیم را در رده چهارم بگیرد. حالا شاگردان امیر قلعه نویی با ۲۹ امتیاز بالاتر از استقلال قرار دارند و پیکان، سایپا، گسترش و صنعت نفت در جایگاه های بعدی جدول هستند.
شاگردان وینفرد شفر، فردا با پدیده دیدار خواهند کرد؛ اما ۴ دیدار امروز تاثیر شگرفی در جایگاه استقلال و آینده این تیم دارد. سایپا از ساعت ۱۴:۳۰ در حالی به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت که در صورت پیروزی حداقل به صورت موقت بالاتر از استقلال قرار خواهد گرفت.
بازی دیگر پنج شنبه بین ذوب آهن و صنعت خواهد بود. دیداری که پیروزی هر یک از تیم ها به ضرر استقلال است؛ اگر صنعت نفت ۳ امتیاز را به دست آورد، هم امتیاز با استقلال خواهد شد و پیروزی ذوب آهن، دست استقلال را حداقل به مدت یک هفته دیگر از رده چهارمی دور نگه خواهد داشت.
پرسپولیس و گسترش فولاد نیز حساس ترین بازی امروز و حتی می توان گفت هفته بیستم را برگزار خواهند کرد. گسترش فولاد نیز یکی از تعقیب کنندگان استقلال است و در صورت پیروزی مقابل پرسپولیس، با ۲ امتیاز بیشتر از تیم وینفرد شفر بالاتر از این تیم قرار خواهد گرفت. اما پیروزی پرسپولیس، اختلاف حداقل ۱۶ امتیازی را حفظ می کند و رویای قهرمانی آبی ها را بر باد می دهد.
البته دیدار پارس جنوبی و استقلال خوزستان نیز تاثیر غیر مستقیم در رتبه استقلال دارد. پارس با ۳۲ امتیاز در رده سوم است و اگر اولین برد در نیم فصل دوم را دشت کند، کار استقلال برای رسیدن به رده سوم را هم سخت تر از گذشته خواهد کرد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: ورزش ۳

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد