AFC جام را لو می‌دهد یا شما که هرگز جام نگرفته‌اید؟

خبر ورزشی/ باشگاه‌هایی که در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا هستند سازهای جدیدی را کوک کرده‌اند. زمزمه‌ها شروع شده که دولتمردان باید به کمک فوتبال بشتابند و اجازه حذف نمایندگان ایران را به دلیل بدهی‌های وحشتناک ندهند.
این دولتمردان چه کسانی هستند؟ همان‌ها که کشور را اداره می‌کنند و با مشکلات معیشتی مردم مواجه‌اند. اولویت دولتمردان هرگز در این شرایط، فوتبال نیست. سر و سامان دادن به نظام اقتصادی، پولی و بانکی مهم‌تر است یا خطر حذف نمایندگان ایران از آسیا؟
باشگاه‌ها جوری از خطر حذف می‌نالند و شکوه می‌کنند که گویی تمام جام‌ها را در آسیا درو کرده‌اند. کجا بودید تا حالا؟
این همه سال جام‌ها را لو دادید، یک بار هم بگذارید خود AFC کار را تمام کند. به کجای فوتبال برمی‌خورد که در لیگ قهرمانان آسیا نباشید؟
مسئولیت ایجاد این همه بدهی با کیست؟ شما طوری از کمک دولتمردان سخن می‌گویید که گویی تا امروز خرج‌تان را خودتان درمی‌آوردید؟ دست شما تا به حال در جیب چه کسی بود؟ به جز دولت، نفر دیگری را سراغ دارید؟ دولت اگر نبود یک روز هم نفس نمی‌کشیدید. حالا باز هم دولت تاوان نابلدی شما را پس بدهد؟
دولت اگر شق‌القمر کند همین هزینه‌های جاری باشگاه‌ها را بدهد. گناه نکرده که هر بار جریمه و محروم می‌شوید دولت پاسخگوی مشتی مدیر نابلد باشد که البته خودش آن‌ها را در فوتبال منصوب می‌کند!
خطر حذف نمایندگان ایران از لیگ قهرمانان را هم چماق نکنید. این‌گونه ما را نترسانید. شما بروید اول بدهی‌های خارجی و داخلی‌‌تان را پرداخت کنید. بروید به کمپ‌های ساخته شده، نشده و در حال احداث یک نظری بیندازید. خانه از پای‌بست ویران است‌‌؛ همه داشته‌ها و نداشته‌ها را از دولت نخواهید…منبع: خبر ورزشی

امکان درج دیدگاه وجود ندارد