کد خبر: ۱۵۰۵۱۸۳/۴۲ زمان: ۱۸:۴۴   ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ بازدید: ۱۴,۶۱۰

CR7 به دنبال اثبات دوباره شایستگی؛

رونالدو امشب فرصت خوبی برای اثبات توانایی های خود به هواداران نیمار در باشگاه رئال مادرید دارد.

 

به گزارش “ورزش سه”، افزایش شایعات تمایل رئال مادرید به جذب نیمار و تصدیق این موضوع از سوی فلورنتینو پرز، هرگز به مذاق رونالدو خوش نیامد و حالا او امشب قصد دارد با زدن گل شماره ۱۰۰ خود در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید، نشان دهد فعلا نیازی به جذب جانشین برای او نیست.

 

در ابتدای فصل اوضاع خیلی بر وفق مراد رونالدو پیش نرفت و آمار نامناسب گلزنی او در لالیگا باعث شد بسیاری پایان دوران درخشش او را متصور شوند. اما در هفته های اخیر رونالدو به اوج بازگشته و امشب قصد دارد مقابل نیمار و دیگر ستاره های رقیب، توانایی های خود را نشان دهد.

 

 

اگرچه دقت پاس نیمار و رونالدو تقریبا برابر بوده، اما ستاره PSG 14 پاس گل و CR7 تنها ۵ پاس گل داده اند و خلق موقعیت نیمار ۸۹ و برای رونالدو ۳۵ بوده است.

 

اما رونالدو در فصل جاری ۲۸ بازی و ۲۳۴۴ دقیقه و نیمار ۲۷ بازی ۲۴۲۷ دقیقه بازی کرده اند که ستاره برزیلی ۲۷ گل (تقریبا هر ۹۰ دقیقه یک گل) و رونالدو ۲۳ گل (تقریبا هر ۱۰۲ دقیقه یک گل) به ثمر رسانده اند که  خیلی تفاوت چندانی ندارد.

 

با توجه به دشواتر بودن لالیگا به لاشامپیونا، رونالدو معتقد است هنوز زمان یافتن جانشین برای او فرا نرسیده و امشب بهترین فرصت برای او در راستای اثبات این نظریه خواهد بود.

کلمات کلیدی:

امکان درج دیدگاه وجود ندارد