تبادل فرهنگ و اندیشه

تقدیر دستگاه قضایی از شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان به دلیل اشتغالزایی صورت گرفته در این مجموعه و صادرات محصولات تولیدی آن به بازارهای خارجی، مورد تقدیر دستگاه قضایی قرار گرفت.

تقدیر دستگاه قضایی از شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

به گزارش خبرگراری فارس از قزوین، نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان قزوین با حضور علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور، علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین، حسین رجبی دادستان قزوین و جمعی از مدیران استان، در سالن جلسات دادسرای مرکز استان برگزار شد. در این نشست از مهندس مجید سعیدیان مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان به دلیل اشتغالزایی صورت گرفته در این مجموعه و صادرات محصولات تولیدی آن به بازارهای خارجی با اهداء لوح یادبود، تقدیر به عمل آمد. گفتنی است شرکت فولاد خرمدشت تاکستان(سهامی خاص) تولید کننده انواع میلگرد در سال ۱۳۸۸ با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰۰۰ تن تاسیس و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید.

محصولات این شرکت در حوزه ساخت و ساز از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت فرآیندها و محصولات به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان همواره در دستور کار این مجموعه قرار دارد. در ادامه علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور از رفع مشکلات بیش از 10 هزار واحد تولیدی کشور با کمک دستگاه قضایی خبر داد و گفت: در کنار این موضوع با حمایت دستگاه قضایی شاهد احیای ۵۲۸ واحد تولیدی تعطیل شده در کشور بوده ایم که ۴۱ مورد آن سهم استان قزوین بوده است. وی افزود: در ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه همچنین مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی با حضور معاون قوه به طور مستمر رصد و پیگیری می شود. این مقام قضایی کشور در ادامه بیان کرد: در نشست آینده این ستاد، مسائل و مشکلات شرکت های دانش بنیان نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

جمادی یادآور شد: پیشنهاد اهالی تولید برای مسائل و مشکلات بخش صنعت به طور حتم مورد توجه اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است در این نشست سرمایه گذارانی از کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی و عمان که در استان قزوین سرمایه گذاری کرده اند از طریق سامانه ارتباط تصویری مستقیم تولیدکنندگان با مسئولان قضایی مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید