تبادل فرهنگ و اندیشه

جان فدا| نخستین کرسی تلاوت قرآن بانوان به یاد شهید سلیمانی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس گفت: نخستین کرسی تلاوت قرآن کریم ویژه بانوان گرامیداشت سردار شهید سلیمانی در حسینیه سیستانی های گنبدکاووس برگزار شد.

جان فدا| نخستین کرسی تلاوت قرآن بانوان به یاد شهید سلیمانی

به گزارش تبادل فرهنگ و اندیشه از گنبدکاووس حجت الاسلام احمدرضا کریمی عصر پنجشنبه در کاروان قرآن سردار دلها در حسینیه سیستانی های گنبدکاووس اظهار کرد: کاروان قرآن سردار دلها گرامیداشت سرادر شهید سلیمانی، در قالب نخستین کرسی تلاوت قران ویژه بانوان با حضور قاریان و مدیران موسسات و مراکز قرانی برگزار شد. وی تصریح کرد: نخستین هیات اندیشه ورز قرانی در شهرستان در راستای برنامه ها و فعالیت های قرانی تشکیل شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اقوام و مذاهب مختلف با همزیستی مسالمت امیز و وحدت در کنار هم زندگی می کنند تلاش داریم تا برنامه های شهرستان نیز با محور قران برگزار شود. وی ادامه داد: شما بانوان نقش بسزایی در تربیت نسل اینده و کودکان دارید و می بایست تربیت کودکان ما براساس تعالیم اسلامی و قرانی باشد. کریمی گفت: در ابتدای ورود بنده به اداره تبلیغات اسلامی حدود ۴۵ مراکز و موسسات و خانه های قرانی فعالیت داشتند و در هدف گذاری برنامه ها تلاش داریم تا این تعداد را به دو برابر افزایش دهیم که تاکنون اتفاقات خوبی در رشد مراکز و موسسات قرانی و خانه های قرانی شیعه و سنی افتاده است. وی بیان کرد: شهید حاج قاسم یک مکتب جریان ساز بوده و بدون در نظر گرفتن مذهب و قوم، محور مقاومت را تشکیل داده و با تمام وجود در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرد. در این مراسم بانوان قاری شهرستان گنبدکاووس تلاوتی چند از کلام الله مجید را قرائت کرده و گروه سرود پسران ابتدایی سرودی در وصف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا کردند. انتهای پیام/۸۳۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید